دکتر مجید صالح

دکتر مجید صالح در سال 1356 متولد شد. وی دوران متوسطه را در رشته ریاضی و فیزیک تحصیل کرد و در سال 1374 وارد رشته دکترای دندانپزشکی در دانشگاه ازاد اسلامی شد. ایشان تحصیلات دکترا را در سال 1381 در همین دانشگاه به اتمام رساندند و در سال 1386 در رشته تخصصی جراحی دهان و فک و صورت در دانشگاه علوم پزشکی همدان پذیرفته و مشغول به تحصیل شدند. دکتر صالح پس از اتمام دوران آموزش تخصصی، فعالیت حرفه ای خود را از سال 1390 در زمینه جراحی دهان و فک و صورت آغاز کرد و هم اکنون نیز مشغول طبابت در مطب خود در محدوده پارک وی تهران می باشد.

دکتر مجید صالح جراح دهان و فک و صورت هستند که در زمینه جراحی زیبایی بینی ، جراحی اصلاحی فک ، جراحی پلک و ابرو و لیفتینگ صورت، تزریق ژل و بوتاکس ، جراحی ایمپلنت ، جراحی دندان های نهفته و عقل فعالیت دارند. برای آشنایی بیشتر با جراح دهان و فک و صورت بهتر است بدانید  جراحی دهان و فک و صورت در ایران از رشته‌های تخصصی دندانپزشکی است. یک جراح دهان و فک و صورت قادر است جراحی هایی در زمینه عفونت‌های فک و صورت، جراحی ترمیمی و زیبایی فک و صورت و جمجمه و گردن، جراحی تومورها و کیست‌های خوش و بدخیم فک و صورت و گردن، جراحی نواقص مادرزادی و اکتسابی مثل شکاف کام و لب یک طرفه و دو طرفه، و جراحی‌هایی ک در ناحیه دهان، فک، صورت، جمجمه و گردن، جراحی‌های داخل دهانی کوچک (مینور)، جراحی اسیب‌های ترافیکی (تروما) انجام دهد.

جراحی اصلاحی فک :

یک عمل جراحی اصلاحی است که  به آن جراحی ارتوگناتیک (orthognathic surgery) گفته می‌شود و برای اصلاح مشکلات استخوان فک بیمار (در مواردی که تنها با براکت و سایر وسیله‌ های ارتودنسی مشکل موجود قابل اصلاح نیست) انجام می‌شود.

روش‌های مختلفی برای این عمل جراحی وجود دارد از جمله چند قطعه سازی یا سگمنتالیسم که در آن جراح فک را به چند قطعه تقسیم می‌کند چانه را عقب کشیده و برش‌هایی در داخل دهان ایجاد می‌کند که به علت بیهوشی عمومی در حین جراحی چیزی احساس نمی‌کنید مگر آنکه  پس از جراحی کمی درد و تورم که تجربه ‌ای مشابه کشیدن دندان عقل می‌باشد را احساس کنید.

این نوع عمل مشابه عمل های دیگر امکان خونریزی و تورم را میتواند به دنبال داشته باشد.

خطرات دیگر جراحی فک عبارتند از احساس مورمور شدن ماندگار در لبها یا گونه، نادرست بودن موقعیت قطعات استخوان فک، مشکلات مفصل فک و آسیب دیدن دندان‌ها.

معمولا در عمل جراحی فک پانسمان داخل دهان انجام نمی شود و فقط دهان بخیه می شود.

و طی ۱۰ روز تا سه هفته بخیه کشیده می‌شود با گشت زمان استخوان‌ها رشد کرده و به هم جوش می‌خورند و همه چیز به حالت اولیه باز می گردد.

از دیگر جراحی هایی که توسط دکتر انجام میگید عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک است که این عمل نیز مانند انواع جراحی پلاستیک عوارض و اثرات مخصوص به خود را دارد که اگر تحت نظر و به دست یک جراح پلاستیک حرفه ای انجام شود عوارض چندانی را مشاهده نخواهید کرد.

جراحی های که در زمینه رینوپلاستی یا همان جراحی های بینی انجام میگیرد جراحی بینی به روش باز و بسته جراحی بینی با فرم دلخواه افراد از قبیل(بینی های دارای انحراف، بینی های استخوانی، گوشتی و بینی های ترمیمی) است.

علاوه بر آن تزریق ژل لب به روش های مختلف ( روسی ، فانتزی،عروسکی، قلبی ، چاکدارو …) انجام می پزیرد.

در جراحی چانه که یکی از حساس ترین و تاثیر گزار ترین عضو صورت بر چهره افراد است مهارت و تبحرفوق العاده ای را دارد که میتواند زیبایی بیشتری را به شما هدیه دهد.

این جراحی مناسب افرادی است که در زمینه فک مشکل دارد و فک آن ها آسیب دیده یا رو به جلو و تیز و یا به سمت عقب است انجام می گیرد.

کیست های خوش خیم و بد خیم فک:

کیسه‌های پر از مایعی هستند که در قسمت‌های مختلف فک ایجاد می‌شوند.

اغلب ضایعات موجود در فکها خوش‌خیم هستند اما در برخی موارد ممکن است از نوع تومورهای سرطانی باشند و نیاز به درمان سریع داشته باشند.

اما به دلیل سرعت اهسته ای که دارند اغلب بیماران متوجه آن ها نمی شوند و این دلیلی است که اغلب این نوع از کیست ها ناشناخته ترهستند اما به هنگام عفونی شدن با درد بسیاری همراه هستند اما اگر بیش از حد رشد کنند، باعث بروز مشکلات بسیاری می شود.

کیست های بزرگی که در فک ایجاد می شوند باعث ایجاد حفره هایی در استخوان فک میشوند که این عامل تضعیف شدن اسخوان فک است و احتمال شکستگی در این ناحیه را افزایش میدهد.

اگر کیست ها دچار تغییرات تومورال شدند به سمت بدخیمی پیشروی میکنند که ممکن است باعث ایجاد سرطان و تومور در سایر قیسمت های بدن شوند پس در کوتاه ترین زمان جهت درمان آن اقدام کنید و کار خود را به جراح متخصص فک حرفه‌ای واگذار کنید و اطمینان داشته باشید که جراحی این نوع بیماری های فک باعوارض کمتری همراه خواهدبود.

دکتر مجید صالح دارای ۱۲ سال سابقه در حوزه اعمال جراحی فک و صورت، ناهنجاری های فک و دندان های نهفته و جراحی بینی در مراکز درمانی و بیمارستان های معتبر تهران می باشدکه میتواند شما را در این زمینه همراهی کند.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و مشاوره در مورد عمل جراحی می‌توانید از طریق سایت به اطلاعات کامل و مقالات  دکتر مجید صالح مطالعه کنید و در این زمینه مشاوره بگیرید.

مطب دکتر مجید صالح در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مجید صالح درخواست کنید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مجید صالح تماس بگیرید.

اگر قبلا به دکتر مجید صالح مراجعه نکرده اید میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر برای قبول بیمه باید با دکتر مجید صالح تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید.

توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

از جمله خدماتی که میتوانید دریافت کنید ایمپلنت (کاشت دندان)، جراحی های داخل دهانی، جراحی بینی، پلک و صورت، تصحیح خط خنده و جراحی دندان های نهفته و عقل و … میباشد.

آدرس:تهران، تهران، پارک وی، بزرگراه مدرس، خیابان آفریقا، خیابان شهنواز (گلستان )، بلوار گیتی، پلاک 7، ساختمان ساباط، طبقه چهارم، واحد11

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.