ایمپلنت دندانی بهترین ترمیم کننده برای دندان‌های از دست رفته هستند. پس از یک تصادف (یا آسیب)، بریدگی‌ها، کبودی‌ها و شکستگی استخوان‌ها بهبود می‌یابند اما دندان‌های دائمی “رشد مجدد” ندارند و از بین می‌روند. از دست دادن دندان‌ها واقعاً ناراحت کننده است. به نظر می‌رسد دندان‌های فوقانی که بیشتر در لبخند نمایان هستند، آسیب پذیرترین آن‌ها هستند، چه در تصادف با وسیله نقلیه، چه در هنگام ورزش، چه در هنگام سقوط، می‌توانند به راحتی آسیب ببینند.

ایمپلنت دندان جلو چگونه است؟ 

_

ایمپلنت دندان جلو که از درمان‌های زیبایی محسوب می شود بیشتر در افرادی انجام می‌گیرد که دندان پیشین خود را کاملا از دست دادند. از دست رفتن دندان‌های پیشین می‌تواند به علت های مختلفی از جمله تصادف یا مراقبت نامناسب پس از ضربه خوردن دندان باشد. از عواقب از دست دادن دندان‌های جلو، تاثیر منفی در لبخند و گوشه گیر شدن فرد است. ابتدا ایمپلنت دندان جلو با جراحی در حفره ای که توسط دندانپزشک در استخوان آرواره ایجاد شده است، قرار گرفته می‌شود. زمانی که ایمپلنت با استخوان آرواره ادغام شود، مانند ریشه برای دندان نقش ایفا می‌کند که جایگزین دندان از دست رفته خواهد شد. کراون یا روکشی که کاملا شبیه به دندان طبیعی است، به ایمپلنت وصل شده و فضای خالی میان دندان‌ها را پر می‌کند.

ایمپلنت دندان جلو

کاشت دندان جلو از درمان های پیچیده در دندانپزشکی به حساب می آید و برای موفقیت در این درمان وجود میزان کافی استخوان در آرواره ضروری است. در مواردی که استخوان آرواره از میزان طبیعی کمتر باشد، ایمپلنت دندان جلو با شکست مواجه می شود. افزون بر این، داشتن فکی قوی نیز برای درمان بسیار مهم است که بتواند ایمپلنت دندان جلو را حفظ نماید و تکیه گاه آن در هنگام جویدن غذا، گفتار و فعالیت های دیگر روزانه باشد.

با این حال، نوع دندان جایگزین که انتخاب می کنید در حال حاضر و در آینده موارد بسیار مهمی را تعیین می کند:

 • آیا دندان جایگزین انتخابی شما توانایی گاز گرفتن را به شما باز می گرداند؟
 • آیا گزینه جایگزین انتخاب شده برای دندان های مجاور مضر خواهد بود؟
 • آیا این جایگزینی دندان می تواند ظاهری طبیعی ایجاد کند؟
 • انتخاب من برای جایگزینی دندان بر روی لبخند و سلامت دهان و دندان چه تاثیری خواهد داشت؟

چرا همه افراد دندان‌های از دست رفته را با ایمپلنت جایگزین نمی‌کنند؟ 

_

برخی از افراد نگران هستند که هنگام طی شدن فرآیند کاشت دندان مجبور شوند یک مدت زمانی را بدون دندان بمانند. اگرچه ممکن است قسمت کاشته شده چندین ماه طول بکشد تا با استخوان یکپارچه شود، اما برای ایجاد یک لبخند طبیعی به نظر می‌رسد بیماران تمایل دارند در مرحله درمان چهره طبیعی خود را داشته باشند. یکی از راه حل‌های ارائه شده پروتزهای موقتی است. در حالی که گاز گرفتن سیب‌های ترد یا ذرت با پروتز موقت امکان پذیر نیست و محدودیت‌هایی برای اکثر بیماران بوجود می‌آورد اما این مسئله قابل کنترل است.

برای برخی افراد نیز تنها مانع هزینه‌های بالای این روش از کاشت دندان است. باید توجه داشته باشید که ممکن است ایمپلنت‌های دندانی گران‌تر به نظر برسند، اما این یک سرمایه گذاری است که برای یک عمر طراحی شده است و با مراقبت مناسب، ایمپلنت‌های دندانی شما باید به اندازه تمام عمر شما دوام بیاورند!

ما از طریق برنامه ریزی استراتژیک و قرار دادن ایمپلنت به کاهش هزینه‌های ایمپلنت دندان کمک می‌کنیم. با مهارت‌های پیشرفته در دندانپزشکی ایمپلنت، ما اغلب قادر به قرار دادن یک ایمپلنت دندانی هستیم که از دو یا چند دندان جایگزین پشتیبانی می‌کند. از آنجا که هزینه‌های درمان ایمپلنت بر اساس تعداد ایمپلنت‌های مورد استفاده بستگی دارد، این امر به کاهش هزینه‌های درمان کمک می‌کند.

ایمپلنت دندانها

بهترین زمان برای کاشت ایمپلنت

 

_
زمان کاشت ایمپلنت

در اسرع وقت! نزدیک‌ترین فرصت به زمانی که دندان خود را از دست دادید، ممکن است بتوانیم ایمپلنت را در سوکت موجود وارد کنیم. این روش می‌تواند زمان بهبود را به طرز چشم گیری کاهش دهد. علاوه بر این، درمان سریع همچنین به ما اجازه می‌دهد تا خطوط طبیعی بافت‌های لثه را بهتر حفظ کنیم. این کار می‌تواند نیاز به تغییر شکل بافت‌های لثه را برای بازگرداندن قوس طبیعی و فرو رفتگی بافت‌های لثه برطرف کند. در مورد کاشت دندان‌ها، به یاد داشته باشید، نیاز به انجام این کار در اسرع وقت واضح است. نحوه انجام این کار به شما بستگی دارد و ما از بیماران خود به هر روشی که آن‌ها انتخاب می‌کنند حمایت می‌کنیم. در همه روش‌ها، آسایش بیمار از اولویت بالایی برخوردار است.

در حالی که حوادث تقریباً در هر زندگی اتفاق می افتد، امیدواریم لبخند شما هرگز درگیر آن نشود. اگر چنین است، ما اینجا هستیم تا لبخند و سلامت دهان و دندان شما را از طریق تکنولوژی، تکنیک ها و مواد پیشرفته بازیابی کنیم. صرف نظر از نحوه از دست دادن دندان ها، ما می خواهیم کاشت جایگزین آنها را به یک فرایند راحت و موفق تبدیل کنیم. با مشاوره رایگان و خصوصی شروع کنید. در این مدت، می توانیم گزینه های شما را برای روش های مختلف کاشت مورد بحث قرار دهیم.

مشاوره رایگان

  Please prove you are human by selecting the Heart.

  بدون دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  6 + 14 =