تزریق ژل لب مدل عروسکی چگونه است؟

_

با بالا رفتن سن ارتفاع لب کم می شود و حجم آن کاهش می یابد. افرادی که به زیبای لب های خود اهمیت می دهند به تزریق ژل لب روی می آورند.
معمولا لب بالا از لب پایین کوچک تر بوده و سمت راست و چپ لب ها با هم تقارن دارند. بنابراین هنگام تزریق ژل لب نیز باید بتوان تقارن را ایجاد کرد. هنگام استفاده از تزریق ژل برای لب حاشیه های لب را پر حجم تر می کنند. مدل های بسیاری وجود دارد که برای تزریق لب از آن استفاده می کنند. این مدل ها را در ادامه برای شما بیان خواهیم کرد.

نکات تزریق ژل لب

انواع مدل های تزریق ژل لب

_

همان طور که گفته شد برای تزریق ژل لب مدل های مختلفی وجود دارد که می توانید بر اساس سلیقه و فرم صورت خود از آن ها استفاده نمایید. تزریق ژل لب مدل فانتزی، تزریق ژل لب مدل طبیعی، روسی، قلبی، عروسکی و … همگی از جمله مدل هایی هستند که می توان برای تزریق ژل لب مورد استفاده قرار داد.

  • تزریق ژل لب مدل طبیعی

در گذشته مدل های فانتزی تزریق ژل لب که تغییرات محسوسی را ایجاد می کردند مورد توجه بودند اما امروزه بیشتر مردم به سوی تزریق های طبیعی روی آورده اند. در این روش تزریق ژل لب صورت شما تغییر زیادی نکرده و ظاهر مصنوعی که تزریق های فانتزی ایجاد می کنند را به دنبال نخواهند داشت. با انجام تزریق به صورت طبیعی نگران این موضوع نخواهید بود که بعد از مدتی لب های شما حالت اولیه خود را از دست می دهند.

  • تزریق ژل لب در حاشیه لب

بسیاری از افراد دوست دارند دور لب خود را پر حجم تر نشان دهند، بنابراین از تزریقی استفاده می کنند که بیشتر حاشیه ها، خطوط خارجی لب و دور لب را در بر می گیرد. استفاده از این نوع تزریق باعث می شود که هنگام آرایش نیازی به خط لب نداشته باشید.

  • تزریق ژل لب مدل قلبی

  در این مدل هنگامی که تزریق را انجام می هند فاصله ای بین دو لب ایجاد می کنند که باعث می شود شکل قلب ایجاد شود. این مدل از تزریق ژل باعث می شود که شما فرم لب های خود را از دست بدهید و صورت شما حالتی غیر طبیعی به خود می گیرد.

  • تزریق ژل به صورت عروسکی

از دیگر مدل هایی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد تزریق ژل لب مدل عروسکی می باشد. برای انتخاب این مدل حتما باید با پزشکی که این کار را انجام می دهد مشورت های لازم را انجام دهید، چرا که می تواند به شما بگوید این مدل برای فرم صورت شما مناسب است یا خیر.
با استفاده از این مدل بعد از تزریق ژل به صورت عروسک های باربی در می آیند و حاشیه لب ها را به شکل مستطیل ایجاد می کنند. مدل عروسکی باعث می شود که شما مجبور شوید عمل های دیگری هم انجام دهید؛ چرا که مدل های فانتزی و عروسکی برای  فرم هر صورتی مناسب نیستند.

  • تزریق ژل لب مدل فانتزی

از دیگر مدل هایی که ممکن است هنگام تزریق ژل لب مورد استفاده قرار گیرد که از حالت طبیعی کاملا خارج می شود مدل فانتزی می باشد. با استفاده از این مدل حجم لب های شما بیش از اندازه زیاد خواهد شد، بنابراین باید در ناحیه هایی چون گونه و چانه تزریق هایی را انجام داد که بتوان آن را با صورت سازگار کرد.

grd3

گرد

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل مدل گرد کلیک کنید.

galb

مدل قلبی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل قلبی کلیک کنید.

مدل روسی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل روسی کلیک کنید.

تزریق ژل

تزریق ژل لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب کلیک کنید.

chakdar1

مدل چاک دار

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل چاک دار کلیک کنید.

sot1

مدل سوتی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل سوتی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

مدل فانتزی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل فانتزی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

گوشه لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل به گوشه لب کلیک کنید.

تزریق ژل لب مدل عروسکی برای چه کسانی مناسب است؟

_

بسیاری از افراد که به کلینیک هایی زیبایی مراجعه می کنند از هیچ گونه مشکلی برخوردار نیستند، تنها برای اینکه فرم صورت خود را تغییر دهند روی به استفاده از عمل های زیبایی می آورند. برخی از این افراد ممکن است از حالت لب های خود ناراضی بوده و تصمیم بگیرند با حجیم کردن لب های خود این تغییر را در صورتشان ایجاد کنند. تزریق ژل لب مدل عروسکی یا باربی از جمله مدل هایی است که مورد استقبال بوده و می تواند حالت لب ها و صورت فرد را تغییر دهد.
این موضوع برای بسیاری از خانم ها خیلی مهم است که تزریقی را بر روی لب های خود انجام دهند که بتوانند آن را حجیم تر نمایند. هنگام استفاده از مدل عروسکی به نحوی تزریق را انجام خواهند داد که لب ها به شکل عروسک های باربی فرم می گیرد؛ اما این موضوع را فراموش نکنید که این نوع از تزریق برای هر فردی مناسب نیست.

تزریق ژل لب مدل باربی

قبل از اینکه برای استفاده از مدل عروسکی راهی کلینیک شوید بهتر است با پزشکی که قرار است تزریق ژل لب را برای شما انجام دهد مشورت های لازم را انجام دهید. پزشک ها تجربه های زیادی در این زمینه دارند.
اگر شما مدل عروسکی را برای تزریق لب های خود انتخاب کرده باشید و در پایان کار از آن ناراضی باشید، تا وقتی که زمان خالی کردن ژل برسد نمی توانید فرم لب های خود را تغییر دهید؛ بنابراین باید حتما از پزشک بخواهید که بهترین فرم را برای شما انتخاب نمایند.
استفاده از تزریق ژل لب مدل عروسکی، بیشتر مورد توجه خانم های جوان و افرادی که صورت ظریفی دارند، می باشد. همان طور که به آن اشاره شد در تزریق ژل لب مدل عروسکی، لب ها شبیه عروسک های باربی می شود. به همین دلیل بیشتر لب پایین تقویت شده و فرم گرفته و حجیم تر از لب بالا می شود. همچنین در این روش قسمت V شکل لب بالا نیز تغییر کرده و فرم می گیرد.

روش تزریق ژل لب

روش تزریق ژل لب مدل عروسکی

_

برای تزریق ژل به لب ها هیچ گونه جراحی انجام نمی شود و این کار را به صورت سرپایی در کلینیک های زیبایی انجام می دهند. بنابراین هیچ گونه بی هوشی لازم نبوده و تنها از یک بی حسی موضعی استفاده می شود. قبل از اینکه به استفاده از این روش بپردازید می توانید یک جلسه با پزشک خود دیدار داشته باشید؛ در این جلسه میزان ژل مورد استفاده و تاریخ انجام کار را به شما اطلاع دهد. بسیاری از پزشکان برای این که تزریق را با دقت بیشتری انجام دهند آزمایش هایی برای فرد خواهند نوشت و با این کار از وضعیت جسمانی فرد مراجعه کننده اطلاع پیدا خواهند کرد. بسیاری از افراد ممکن است به ژل یا آمپول بی حسی حساسیت داشته باشند. در جلسه ای که برای مشورت با پزشک خود رفته اید حتما به توصیه های وی درباره مراقبت ها قبل و بعد از انجام تزریق توجه کنید تا کبودی و التهاب صورت پس از تزریق به حداقل برسد. دکتر متخصص شما می تواند بهترین نوع ژل برای تزریق به لب هایتان را انتخاب نماید. این مواد آرگانیک هیچ گونه عوارضی را به دنبال نخواهند داشت.

عوارض تزریق ژل لب مدل عروسکی

_

سوالی که همواره برای افراد متقاضی جراحی های زیبایی وجود دارد، بررسی عوارض این جراحی ها است. برای افرادی که قصد تزریق ژل به لب های خود را دارند نیز این مسئله بسیار حائز اهمیت بوده و می خواهند بدانند که آیا تزریق ژل لب عروسکی یا سایر مدل ها عارضه و مشکل خاصی را به دنبال دارد یا خیر. در جواب به این سوال باید بگوییم اگر تزریق ژل لب در محیطی کاملا بهداشتی و توسط پزشک مجرب و متخصص انجام شود، جای هیچ گونه نگرانی برای شما وجود ندارد.
با این حال متاسفانه این واقعیت نیز وجود دارد که برخی از کلینیک ها از مواد با کیفیتی استفاده نمی کنند. در این صورت امکان به وجود آمدن عوارض جانبی وجود خواهد داشت. از جمله عوارضی که تزریق ژل لب ممکن است داشته باشد می توان به درد و خونریزی، کبودی و التهاب زیاد، ماندگاری کم، نامتقارن بودن لب ها و … اشاره کرد.

عوارض تزریق ژل لب
تزریق ژل لب مدل عروسکی

نکات مهم تزریق ژل لب

_

امروزه تعداد افرادی که برای تزریق ژل به لب های خود به کلینیک مراجعه می کنند بسیار زیاد شده، بر همین اساس افرادی که تمایل به این کار دارند باید حتما با مواردی که می تواند به آن ها کمک نماید که از نتیجه کار خود راضی باشند دقت داشته باشند. بسیاری از افراد بعد از اینکه تزریق ژل لب را انجام می دهند از نتیجه به دست آمده راضی نخواهند بود. بنابراین توصیه می شود به نکات زیر توجه داشته باشید:
قبل از اینکه تزریق بر روی لب ها انجام شود باید حتما پزشک معالج شما را معاینه نماید، با این کار اگر اختلالی در کار شما ایجاد شود پزشک متوجه آن خواهد شد، بنابراین قبل از انجام کار حتما با پزشک خود مشورت داشته باشید.
در بسیاری از اوقات افرادی که به تزریق ژل لب مدل فانتزی روی می آورند باید بر روی صورت آن ها عمل های دیگری هم انجام شود. به عنوان مثال استفاده از تزریق ژل برای گونه و چانه ها یکی از این موارد می باشد که می تواند کمک کند صورت شما حالت بهتری داشته باشد.

پزشک معالج شما باید از روشی استفاده کند که خطری برای شما ایجاد نشود، بنابراین نحوه تزریق مناسب آن یکی از موارد مهمی به شمار می رود که باید به آن اهمیت داد.  پزشکی که این کار را انجام می دهد باید اطلاعات زیادی از اجزای پوست و صورت افراد در اختیار داشته باشد.
تکنیک هایی وجود دارد که بر اساس آن می توانید میزان استفاده از ژل، محل مناسب و نحوه قرار دادن مواد را بهتر تعیین کنید. نوع ماده ای که برای تزریق ژل لب استفاده می شود با هم متفاوت می باشد، بنابراین هنگام استفاده باید دقت داشته باشید که آن را در چه عمقی از لب قرار دهید.
ترکیبات هیالوروینک اسید می توانند آب زیادی را جذب نمایند و برای افزایش حجم نیازی به تزریق مقدار زیادی ژل نخواهد بود. برای تزریق ژل پیش از بی حس کردن باید محل تزریق را به خوبی تمیز و بعد از آن با سرنگ های مخصوصی که دارند، مقداری از ژل را به درون لب ها تزریق کرد.

تزریق ژل

توجه داشته باشید که تزریق ژل را متناسب با فرم صورت خود انجام دهید. بسیاری از افراد ممکن است تنها وسط لب های خود را حجیم نمایند؛ اما این کار باعث می شود حالت صورت شما از زیبایی که دارد خارج شود. بنابراین اجازه دهید که بر اساس حجیم بودن یا کم حجم بودن خود پزشک تصمیم بگیرد که ژل را چگونه برای شما استفاده نماید.

مزایای تزریق ژل لب

_

بسیاری از افراد ممکن است به جای تزریق ژل لب به روش های دیگر روی آورند که در این صورت با مشکلات زیادی همراه خواهند بود، اما تزریق ژل به لب ها از مشکلات خیلی کمی داشته و دارای مزایا بیشماری برای علاقه مندان می باشد.
یکی از مزیت هایی که این روش دارد این است که کبودی  کمتری را خواهد داشت، به طور کلی می توان گفت تزریق ژل لب ورم کمتری را ایجاد می کند. از دیگر مزیت های این روش می توان به ماندگاری آن اشاره کرد. تزریق ژل به لب ها دائمی نیست اما از ماندگاری بالایی برخوردار است.
پایین بودن ایجاد حساسیت از مزیت های مهمی به شمار می رود که تزریق ژل لب دارا می باشد.  موادی که برای تزریق ژل به لب ها استفاده می شود مانند موادی است که درون بدن وجود دارد، بنابراین احتمال خیلی کمی دارد که باعث ایجاد آلرژی شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.