تزریق ژل لب مدل چاک دار

_

اگر میخواهید در مورد لب چاکدار اطلاعات کافی داشته باشید باید بگوییم که ویژگی این نوع از لب ها وجود یک شکاف در مرکز لب پایین و یک خط باریک در دو طرف لب به صورت مساوی انجام میپذیرد که باعث میشود، لب حالت برجسته به خود بگیرد. در این مدل بیشترین تزریق ژل در مرکز و در قسمت پایینی لب صورت میگیرد که فرد را بسیار جوان تر؛شاداب تر و جذاب تر نشان می دهد.
تزریق ژل لب مدل چاکدار یک روش اساسی و ساده است که به صورت سر پایی انجام شده، خطری در پی ندارد و بسیار ایمن است.

توضیحاتی پیرامون تزریق ژل لب مدل چاک دار

_

تزریق ژل لب مدل چاک دار این روز ها خیلی باب شده است. خیلی از خانم ها از این روش ها برای زیباتر شدن چهره خود استفاده می کنند.

در هر مرکزی که به ارائه خدمات زیبایی می پردازند، غالب مشتریان بانوان هستند. خانم هایی که به هر دلیلی به جراحی های زیبایی روی می آورند و سعی در زیباتر کردن ظاهرخود دارند. اما برخی جراحی های زیبایی خطراتی را به دنبال دارند و ممکن است، برای افراد مشکلاتی را به وجود آورند.

کاربرد تزریق ژل لب

_

اگر به دنبال یک ژل با کیفیت می گردید که در مدت زمان کوتاهی بر صورت شما بنشیند و شما را تبدیل به یک سوپر مدل کند، شک نکنید که آن را یافته اید!
تزریق ژل لب در ایران در سال های اخیر بیش تر شده است و بسیاری افراد از این خدمات زیبایی استفاده کرده اند.

ویژگی های تزریق ژل لب مدل چاک دار

_
 • انواع این ژل ها به دسته های موقت و دائمی تقسیم می شوند. این نوع ژل مدت زمان بسیار طولانی بر لب های شما باقی می ماند و با دوام می باشد.
 •  همچنین یکی از مهم ترین مشخصات این نوع ژل ها، خوش فرمی آن بر روی لب های شما می باشد.

تزریق ژل لب مدل چاک دار یکی از مدل های پر طرفدار این مرکز زیبایی است که خانم های بسیاری از آن ها استقبال کرده اند.
این مدل ها برجستگی لب های شما را به حداکثر می رساند و جلوه ای خاص به صورت شما خواهد داد.

این مدل نیز از جدیدترین های دنیای مد و زیبایی است و بسیار هم محبوبیت یافته است.
برای انتخاب مدل ژلی که تزریق می کنید، توجه به فرم صورت و شکل اجزای دیگر صورتتان نیز اهمیت دارد. بهتر است که از مدل هایی استفاده کنید که منطبق بر فرم چهره شما باشند.
در این صورت زیبایی شما با استفاده از این ژل ها تکمیل می شوند. در صورتی که صورت شما کوچک است، استفاده از تزریقاتی با میزان ژل بالا توصیه نمی شود، بهتر است از مدل های تزریق کم تری استفاده کنید.

برخی از نمونه های این ژل ها بیش از سایرین مورد توجه قرار گرفته اند؛ در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

مزایا و معایب تزریق ژل لب مدل چاک دار

_
 • برای افرادی که از مدل لبان خود راضی نیستند و میخواهند در فرم لبان خود تغییراتی ایجاد کنند و آنان را برجسته و جذاب تر کنند.
 • تنوع در ظاهر و چهره افراد
 • در صورت استفاده از مواد مناسب و با کیفیت و پزشکان با تجربه با کبودی بسیار ناچیز برای مصرف کننده به دنبال دارد.
 • شادابی و کلاژن سازی پوست لب

حال به معایب این تزریقات می پردازیم:

عوارض و معایب یاد شده، برای استفاده از هر یک از مدل های تزریق ژل لب اجتناب ناپذیر می باشند.

این عملیات نیز مانند هر یک از عمل های پزشکی، چون با وجود اجسام تیز همراه شده است، تورم هایی را نیز به دنبال دارد.

شما حتی اگر بخواهید، یک فرایند زیبایی را در آرایشگاه انجام دهید، مانند تتوی ابرو، تتوی خط لب و… بدون شک این عوارض را متحمل می شوید که گاها در سطوح بالاتری به وجود می آیند.

لب روسی

مرکز خدمات زیبایی 

_
 • انواع این ژل ها به دسته های موقت و دائمی تقسیم می شوند. این نوع ژل مدت زمان بسیار طولانی بر لب های شما باقی می ماند و با دوام می باشد.
 •  همچنین یکی از مهم ترین مشخصات این نوع ژل ها، خوش فرمی آن بر روی لب های شما می باشد.

امروزه در مراکز متعددی به ارائه چنین خدماتی می پردازند اما توجه داشته باشید که این عملیات را تحت نظر متخصصان این عرصه و پزشکانی مجرب انجام دهید و نباید در هر مرکزی به استفاده از آن پرداخت.
در آرایشگاه ها و برخی کلینیک های پوست و زیبایی این امور صورت می پذیرند. اما بهترین روش برای انجام این تزریقات مراجعه به پزشکی متخصص در این زمینه است.
کیفیت موادی که به داخل لب های شما تزریق می شود، در این مرکز معتبر، بسیار بالا است. این مواد از بهترین های دنیای مد و زیبایی می باشد.

در این مرکز به دلیل این که از مواد مرغوبی استفاده می کنند و عملیات تزریق را با بهترین سرنگ ها و بی خطر ترین آن ها صورت می دهند، عوارض یاد شده کم تر ایجاد میشوند و قابل کنترل هستند.

این مرکز معتبر فعالیت حرفه ای خود را گسترش داده است تا پاسخگوی نیاز های موجود باشند.

این مرکز یکی از اولین و معتبرترین مرکزی است که به صورت آنلاین برای دریافت نوبت میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید، همچنین در صورت عدم وجود شرایط جهت ثبت نوبت دهی آنلاین می توانید، از روش های تلفنی نیز برای کسب نوبت اقدام کرده و وقت بگیرید.

اگر قصد دارید که پیش از اقدام به تزریق ژل با پزشک خود صحبت کنید و در رابطه با شرایط پوستی خود و مدل هایی که قصد انجام آن ها را دارید، به مشورت بپردازید، می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و نوبت تزریق ژل را نیز به صورت حضوری تعیین کنید.

در این مراکز خدمات ویژه ای نیز ارائه می گردد.این امر برای جلب مشتریان بیش تر به این مرکز صورت می گیرد. این مدل پر طرفدار که از جدید ترین های این عرصه می باشد و بسیار ترند شده است، به صورت های دائمی و موقتی قابلیت اجرا دارد.

بدون شک پس از استفاده از خدمات تزریق ژل این مرکز معتبر، خود تبدیل به مبلغی برای آن ها خواهید شد و آن ها را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی خواهید کرد.

در این مرکز از معتبر ترین برند های ژل و ماندگار ترین آن ها استفاده می شود.

 • انواع این ژل ها به دسته های موقت و دائمی تقسیم می شوند. این نوع ژل مدت زمان بسیار طولانی بر لب های شما باقی می ماند و با دوام می باشد.
 •  همچنین یکی از مهم ترین مشخصات این نوع ژل ها، خوش فرمی آن بر روی لب های شما می باشد.

هزینه پرداختی جهت خدمات تزریق ژل لب

_

تزریق ژل لب با هزینه های متفاوتی در ایران همراه است.

در نظر داشته باشید، که در عرصه پزشکی و خدمات جراحی، نباید تنها به قیمت های پایین اکتفا کنید. زیرا خدمات ارزان قیمت در این عرصه ها، ممکن است مخاطراتی برای شما به همراه داشته باشند.

هزینه و قیمت ها بستگی به  نوع ژل ونوع  مواد مصرفی و … دارد.

تزریق ژل لب با هزینه های متفاوتی در ایران همراه است.

در نظر داشته باشید، که در عرصه پزشکی و خدمات جراحی، نباید تنها به قیمت های پایین اکتفا کنید. زیرا خدمات ارزان قیمت در این عرصه ها، ممکن است مخاطراتی برای شما به همراه داشته باشند.

هزینه و قیمت ها بستگی به  نوع ژل ونوع  مواد مصرفی و … دارد.

تزریق ژل به گوشه لب

گوشه لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل به گوشه لب کلیک کنید.

galb

مدل قلبی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل قلبی کلیک کنید.

مدل روسی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل روسی کلیک کنید.

تزریق ژل

تزریق ژل لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب کلیک کنید.

قیمت تزریق ژل لب

مدل عروسکی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل عروسکی کلیک کنید.

grd3

مدل گرد

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل  گرد کلیک کنید.

sot1

مدل سوتی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل سوتی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

مدل فانتزی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل فانتزی کلیک کنید.

تزریق ژل لب مدل چاک دار و تفاوت آن با مدل روسی

_

اگر بخواهید تزریق لب را انجام دهید قبل از انجام هر کاری باید نمونه های آن را مشاهده کرده باشید و یا به بررسی انواع آن پرداخته باشید، در این مدل از ژل لب پایین کمی بیشتر بوده و در وسط لب خطی ایجاد می شود که در دوطرف آن حجم لب بیشتر است و اصولا تنها لب پایین ژل زده میشود و مخصوص لب پایین است که بسیار زیبا و جذاب است که عموما افراد این نوع را به سایر مدل ها ترجیح میدهند چرا که به حالت طبیعی نزدیک تر است البته باید گفته شود که بستگی به سلیقه شخصی هر فردی نیز دارد اما در تزریق لب به روش روسی، تزریق از داخل به سمت خارج است طوری ک میتوان گفت اندکی فرم لب ها به حالت قلب میشود که اگر به فرم لب های افراد روسی دقت کرده باشید بهتر میتوانید متوجه مدل این نوع از تزریق بشوید و انتخاب مناسب تری داشته باشید

مدل روسی

مدل چاک دار

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب:

_
 • لازم است بدانید بعد از تزریق ژل خون رسانی در لب شما افزایش میابد .
 • استفاده از کمپرس یخ قبل از انجام تزریق ژل ، داروهای ضد انعقاد خون،  ویتامین D و … امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که پزشک شما توصیه های لازم را  به شما خواهد کرد.
 • ممکن است تزریق ژل لب شما با بی حسی همراه باشد که به هنگام خوردن و آشامیدن باید دقت کافی را داشته باشید از خوردن نوشیدنی های حاوی الکل پرهیز کنید زیرا باعث ایجاد التهاب و تورم میشود در گرما شدید قرار نگیرید و ازانجام دادن ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • پس از دو سه هفته لب های شما حالت و فرم واقعی خود را خواهد گرفت .امیدواریم از نتیجه رضایت کافی را داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.