تزریق ژل لب مدل گرد

_

دراین مقاله میخواهیم به بررسی تزریق ژل لب که امروزه در بین خانم های زیبا پسند و خاص  رواج پیدا کرده است بپردازیم. یکی از انواع  و مدل های مختلفی که جالب است بدانید تزریق ژل لب مدل گرد میباشد که همه روزه در کلینیک های متعددی صورت می پذیرد.

تریق ژل به وسیله سرنگ به داخل لب صورت میگیرد و بعد با کمک دست به آن می توان فرم داد.

توجه داشته باشید که:

“هیچ درمان زیبایی ما را به کمال زیبایی نخواهد رساند”

نکاتی که باید قبل از انجام تزریق ژل لب بدانید:

_
 • در روزانجام تزریق لب، از ورزش کردن خود داری نمایید.
 • همچنین از فعالیت هایی که موجب افزایش جریان خون میشود همانند ماساژ صورت ، اجتناب کنید.
 • از داروهای ضد درد (به استثنای تیلنول)، ویتامین E، روغن ماهی تا 10 روز قبل از انجام تزریق ژل خودداری کنید . کم خونی باعث میشود بیشتردر قسمت لب ها کبودی و خونریزی را احساس کنید.
 • باید توجه داشته باشید که استفاده مداوم از دخانیات سولاریوم و… باعث از بین رفتن سریع تر اثرات HA میشود. رعایت این امر به درستی باعث می شود ظاهری زیبا در عین حال طبیعی برای شما به ارمغان بیاورد.

تزریق ژل شما در قسمت لب های خود احساس سوزش و فشار خواهد کرد که با اندکی ماساژ و به مدت 10 دقیقه قرار دادن یخ به روی محل مورد نظر، بر طرف خواهد شد. شما میتوانید انتخاب کنید که دکتر شما از ژل بی حسی استفاده کند که شما درد را احساس نکنید.

شما میتوانید انتخاب کنید که در کدام قسمت لب هایتان ژل تزریق شود.
تصمیم گیری این که آیا می خواهید فقط لب پایین و یا وسط لب بالا را انجام دهید یا هر دو قسمت را با شما است. پزشک شما با تجربه ی بالایی که دارد بهتر و راحت تر می تواند شما را راهنمایی کند. انتخاب پزشک با تجربه در حیطه تزریق ژل بسیار مهم است.

پزشک شما میتواند برای حل التهاب خون روی لبهای شما از لیزر استفاده کند. اما انتظازر میرود این کبودی نهایتا تا 5 الی 7 روز از بین برود.

توجه داشته باشید که اگر سابقه تبخال دارید تا دو هفته قبل از انجام عمل تزریق از داروهای پیشگیری استفاده کنید زیرا ممکن است باعث شود تاول های تبخالی افزایش پیدا کنند.
این امر اگر به درستی انجام شود، ظاهری زیبا و در عین حال طبیعی را برای شما به ارمغان می آورد .

برنامه شما باید به گونه ای باشد که تا 3 روز قبل از انجام رویداد مهمی این کار را انجام دهید تا تورم و کبودی روی لب های شما از بین رفته باشد.

ودر آخر توصیه ما به شما در این زمینه این است که از ژل با مارک معتبر استفاده کنید و به سراغ پزشک معتبر و با تجربه بروید.

اسید هیالورونیک (HA) چیست؟

_

هر پزشکی در زمینه کاری و تخصص خود از ابزار و وسایلی استفاده میکند که ساده ترین و طبیعی ترین ماده ی موقتی که میتوان بکار برد، اسید هیالورونیک (HA) است که ماده ای موقتی است و اگر زمانی به هر دلیلی خوشتان نیامد میتوانید آن را تحت نظر پزشک خود از بین ببرید. آنزیمی به نام هیالورونیداز وجود دارد که پزشک شما میتواند در پنج دقیقه ژل لب شما را از بین ببرد.ماندگاری ژل های HA۶ تا ۱۸ ماه است، اگر شما پوست نازکی داشته باشید این ماده زمان تزریق به حداقل ممکن میرسد و سریعتر متابولیزه می شود.

مزایای استفاده از خدمات تزریق ژل لب مدل گرد

_

در این مقاله می خواهیم به مزایای استفاده از تزیق ژل لب بپردازیم. اصلا دلیل این همه استقبال از این خدمات در موسسات و کلینیک های مربوطه چه می باشد؟

چرا بانوان تا این حد به تزریق این ژل ها در لب های خود می پردازند؟

پاسخ به همه این سوال ها در زیر آمده است:

وقتی فردی دوران میان سالی را طی می کند، و به سنین بالا می رسد، زیبایی اولیه خود را ندارد، اما اکثرا افراد تمایل دارند با استفاده ازتزریق ژل و کارهایی از این قبیل چهره خود را جوان تر و شاداب تر نگه دارند.

بنابراین استفاده از این ژل ها برای افراد میان سال یا کهن سال، امری قابل توجه است.

توسط این ژل ها و تزریق آن ها به داخل عضو مربوطه، آسیب های موجود در بافت لب دیگر به چشم نیامده و مخفی می شوند.

 • یکی از معیارهای زیبایی در عصر کنونی، برجستگی لب ها می باشد. به همین منظور استفاده از این خدمات در انواع مختلف مدل های آن، هر روز بیش تر می شود.
 • پیش تر افراد برای زیبایی صورت خود، از عمل های جراحی خطرناک و تزریقات برخی چربی های مضر استفاده می کردند، که هر یک مخاطرات خاص خود را داشت.

اما امروزه استفاده از این نوع ژل ها بسیار باب شده است. زیرا در استفاده از آن ها فرد هیچ گونه مخاطراتی را تجربه نکرده و عمل تزریق ژل لب به سادگی هر چه تمام تر و حتی گاها به صورت سرپایی صورت می گیرد.

 • جوانسازی لب
 • ضخیم و برجسته شدن لب
 • اصلاح فاصله بین لب و بینی
 • اصلاح چین افقی

مجموعه مزایای یاد شده، سبب می شوند که افراد هر چه بیش تر از این روش ها برای زیبایی بیشتر صورت خود استفاده کرده و از آن ها بهره مند شوند.

 • لازم است بدانید بعد از تزریق ژل خون رسانی در لب شما افزایش میابد .
 • استفاده از کمپرس یخ قبل از انجام تزریق ژل ، داروهای ضد انعقاد خون،  ویتامین D و … امری ضروری و اجتناب ناپذیر است که پزشک شما توصیه های لازم را  به شما خواهد کرد.
 • ممکن است تزریق ژل لب شما با بی حسی همراه باشد که به هنگام خوردن و آشامیدن باید دقت کافی را داشته باشید از خوردن نوشیدنی های حاوی الکل پرهیز کنید زیرا باعث ایجاد التهاب و تورم میشود در گرما شدید قرار نگیرید و ازانجام دادن ورزش های سنگین خودداری کنید.
 • پس از دو سه هفته لب های شما حالت و فرم واقعی خود را خواهد گرفت .امیدواریم از نتیجه رضایت کافی را داشته باشید.

در نظر داشته باشید که این مؤسسه توانایی انجام همه مدل های ژل، به صورت های دائمی و موقتی را دارد.

در ادامه می خواهیم، برخی از مدل های پرطرفدار، و به برخی از سوالات پرتکرار شما پاسخ دهیم:

برای از بین بردن ورم لب ها بعد از تزریق ژل لب باید چه کرد؟

_

از موادی مانند سیر، جینسنگ و ویتامین ای استفاده نکنید.
از پمادهای مانند رتینول، ترتینوئین، رتینوئید، اسید گلیکولیک و هرگونه محصول ضدپیری استفاده نکنید.
استفاده از موم، دکلره، برداشتن مو با موچین یا کرم موبر در ناحیه مورد نظر ممنوع است.
استفاده از آرنیکا کبودی را کاهش می‌دهد.
اگر این سوال برای شما پیش میاید که روغن آرنیکا چیست باید بگوییم که :
اجزای تشکیل دهنده و فعال موجود در آرنیکا به عنوان آنتی بیوتیک عمل می کند و
موجب کاهش درد و تورم می شود.
آرنیکا بصورت موضعی بر روی ترک خوردگی لب، درد عضلات و غضروف، پوست متورم همراه با کبودی و پیچ خوردگی، جهت گزش حشره، التهاب مفاصل و جوش استفاده می‌شود.

نمونه های پر طرفدار تزریق ژل لب  

_

1- تزریق ژل لب مدل سوتی؛ این مدل پر طرفدار، مورد توجه عده بسیاری از افراد قرار گرفته است. زیرا فرم صورت خیلی ها پذیرای این مدل تزریق می باشد و دربین لب ها فضایی خالی شبیه به زدن سوت ایجاد می شود.
2- – تزریق ژل به گوشه لب نیز بسیار متداول شده است. برخی افراد ترجیح می دهند که فقط به قسمت های خاصی از لب ها، ژل تزریق کنند. از این روی، این مدل ها برای آن ها بسیار حائز اهمیت بوده است.
3- انواع مدل های روسی در سبک و نوع خاص خود علاقمندان خود را دارد.
این مدل ها از جدید ترین های عرصه مد و زیبایی می باشند.
4- یک نمونه بسیار زیبا از مدل های تزریق ژل لب نیز مدل کروی است که همواره محبوبیت بالایی در بین بانوان داشته است به ویژه کسانی که دوست دارند، لب هایی برجسته تر داشته باشند، از این مدل ها بسیار استفاده کرده اند.
در بین همه مدل های یاد شده از تزریق ژل لب مدل گرد گرفته تا تزریق ژل به گوشه لب و قسمت های خاصی از آن، همه و همه برای فرم های به خصوصی از صورت، مناسب می باشند.

قیمت تزریق ژل لب

مدل عروسکی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل عروسکی کلیک کنید.

galb

مدل قلبی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل قلبی کلیک کنید.

مدل روسی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل روسی کلیک کنید.

تزریق ژل

تزریق ژل لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب کلیک کنید.

chakdar1

مدل چاک دار

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل چاک دار کلیک کنید.

sot1

مدل سوتی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل سوتی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

مدل فانتزی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل فانتزی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

گوشه لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل به گوشه لب کلیک کنید.

در این مرکز، روزانه عده بسیاری برای انجام تزریقات ژل، به اعضای مختلف بدن، مراجعه می کنند.
بدون شک هر یک از این افراد، دارای فرم صورت، گردی و… خاص خود هستند و نمی شود برای همه آن ها از یک مدل تزریق ژل لب بهره برد و باید از مدل های متعددی استفاده کرد، که مناسب برای فرم صورت هر شخصی باشد.
وجود تنوعات گسترده، سبب گرایش بیش تر افراد نیز شده است. همچنین نرم افزار هایی ابداع شده اند، که توسط آن ها می توانید، مدلی که بیش ترین همخوانی را با فرم صورت شما دارد، بر صورت خود ببینید و سپس به استفاده از آن ها بپردازید.

 •  ژوویدرم
 •  استیلن

در انتخاب نوع ژل و مدل تزریق آن، عجله نکنید.

انواع ژل لب :  

_
 • انواع این ژل ها به دسته های موقت و دائمی تقسیم می شوند. این نوع ژل مدت زمان بسیار طولانی بر لب های شما باقی می ماند و با دوام می باشد.
 •  همچنین یکی از مهم ترین مشخصات این نوع ژل ها، خوش فرمی آن بر روی لب های شما می باشد.

ابتدا به صورت خود نگاه کرده و فرم آن، فاصله لب ها تا بینی تان، فاصله لب ها تا گونه ها و… توجه کنید و سپس بهترین گزینه را برای خود برگزییند.

اگر دقت کرده باشید در اکثر مواقع لب های پایین نسبت به لب های بالا بزرگ تر و حجیم تر هستند که تقارن و حجم در نیمه راست و چپ لب ها حائز اهمیت است.
در تزریق ژل لب میتوان حاشیه لب ها و یا وسط لب ها را برجسته تر کرد و به زیبایی و طرح دلخواه خود رسید به شرطی که از مواد مناسب و از تجارب پزشک خود بهره مند شوید.

تزریق ژل در افراد زیر ممنوع است :

_
 • انجام تزریق در دوره بارداری یا شیردهی.
 •  افرادی دیابتی، یا افرادی که آسم یا بیماری قلبی دارند.
 •  افرادی که سابقه سکته مغزی یا حمله قلبی را دارند.
 • کسانی که از آسپرین که داروهای رقیق کننده خون هستند استفاده می کنند.

نکاتی پیرامون تزریق ژل لب:

_

به طور میانگین می توان گفت که پس از هر بار تزریق ژل در هر مدلی، به مدت 6 الی 8 ماه ژل ها بر روی لب های شما باقی می مانند و نیازی به مراجعه دوباره به مرکز نخواهید داشت.
این مدت بسته به شرایط فیزیکی بدن شما دارد. برخی از افراد بدنشان، ژل ها را خیلی زود جذب می کند و این ژل ها در بدن آن ها از بین می رود.
اما اگر ژل ها توسط بدن جذب نشوند، در بهترین حالت تا یک سال نیز بر روی لب دوام خواهند داشت. پس از این یک سال برای ترمیم آن ها باید مجدد اقدام کرده و به تزریق بپردازید.
توجه داشته باشید که ژل هایی که به لب تزریق می شوند، در قیاس با ژل های نقاط دیگر بدن، دوام کم تری دارند، علت این امر در حرکات مداول لب ها است.
شما در طول روز بار ها از لب های خود برای خوردن غذا، صحبت کردن و… استفاده می کنید که باعث حرکت کردن آن ها و سبب جذب ژل ها به داخل لب ها می شود.

قیمت اجرای تزریق ژل لب

_

قیمت اجرای تزریقات ژل لب در این مراکز، بسیار مناسب و به صرفه است. همه اقشار جامعه که به زیبایی صورت خود اهمیت می دهند، می توانند از این مرکز و خدمات ارائه شده در آن استفاده کنند.

در این مرکز با استفاده از بهترین برند های ژل، این تزریقات را به مدل های مختلفی که پیش تر به آن ها پرداختیم، انجام می دهند.
موادی که به عنوان ژل از آن ها استفاده میکنند مواد مرغوب و با کیفیت میباشد.

سوالات پر تکرار مشتریان در خصوص تزریق ژل لب

_

در این خصوص همیشه شاهد برخی پرسش ها از سوی مشتریان بوده ایم و برای نیز در غالب پرسش و پاسخ، آن ها را در این جا شرح می دهیم.

آیا تزریق ژل نیاز به استراحت دارد و دوران نقاهتی خواهد داشت؟
در پاسخ باید گفته شود که اکثرا افرادی که به تزریق ژل های لب می پردازند، بلافاصله پس از تزریق به زندگی روزانه خود می پردازند و اصلا نیازی به استراحت نیست.
چرا که ضمن این فرایند بدن شما خونریزی ای نکرده و اذیت نمی شوید. به علاوه این که در حین تزریق ژل کم ترین عوارض برای شما پیش خواهد آمد.
عوارض جانبی پس از تزریق ژل لب چیست؟
بدون شک هر فرایند و یا امر طبی که با سوزن و سرنگ صورت گیرد، عوارضی را به همراه دارد. این عوارض گاه محدود و سطحی می باشند و گاهی هم ممکن است، بیشتر شوند.
در مراکز معتبر به دلیل استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات طبی که وجود دارد این عوارض به حداقل می رسند و بسیار سطحی ایجاد می شوند.
برخی از این عوارض که بسیار مشاهده شده است، کبودی ها و قرمزی هایی دور و اطراف محل های تزریق شده می باشد. این کبودی ها بسیار سطحی بوده و همچنین لکه های قرمز خیلی زود بهبود می یابند.
به علاوه به علت این که سوزن به زیر پوست وارد می شود، در مواردی ایجاد تورم های سطحی ای نیز مشاهده می شود که آن هم پس از چند روز کاملا از بین رفته و ردی بر جا نمیگذارند.
به همین دلیل به اکثر مراجعه کنندگان این مراکز ، گفته می شود که نگران عوارض بعد از تزریق نباشید، این عوارض در مدت بسیار کوتاهی از بین رفته و اثری از آن ها باقی نمی ماند.

سوال بعدی ای که در این مطرح می شود، این است که:.
چگونه می توانید یک مرکز معتبر برای انجام تزریق ژل لب مدل گرد، مدل های فانتزی و… یافت؟
برای این که بهترین ها را پیدا کنید، بهتر است که نگاهی به اطرافیان خود بی اندازید! در بین دوستان، آشنایان و اقوام به دنبال کسانی باشید، که قبلا تزریق ژل لب را انجام داده باشند شما میتوانید از تجربه آن ها استفاده کنید.
استفاده از اطلاعات افراد آگاه بهتر می تواند، شما را راهنمایی کرده و در انتخاب یک مرکز تزریق ژل لب خوب یاری رساند.
برای این که بهترین مرکز را برای انجام تزریق ژل لب در انواع مدل ها و نمونه ها بیابید، به پزشکان و مجریان متخصص توجه داشته باشید.
هر چه افرادی که در این مراکز به فعالیت می پردازند، سابقه بیش تری داشته باشند، تجربه و دانش بالاتری داشته باشند، بدون شک نتیجه کار آن ها بهتر خواهد بود و شما از مدل لب های خود در انتهای کار، رضایت بهتری را خواهید داشت.
به همین دلیل پیشنهاد می شود که قید آرایشگاه ها و کلینیک های غیر تخصصی را بزنیدو فراموششان کنید!
زیرا این کارلازمه ی تخصص و فرآیند تخصصی است بهتر است که از یک پزشک متخصص برای انجام آن کمک بگیرید.
این افراد مطمئن ترین کسانی هستند که می توانند، کار تزریق را برای شما به بهترین شکل انجام دهند.

انجام تزریق ژل لب چه مدت طول می کشد؟ آیا عملی طولانی است؟
در پاسخ به این پرسش باید گفت که خیر؛ کل مدت زمانی که پزشک متخصص به انجام تزریق ژل شما می پردازد، در کم تر از نیم ساعت به پایان می رسد و مدت طولانی ای برای آن صرف نمی شود.

مدت زمان دوام ژل های لب به چه میزان است؟
این هم سوالات پر تکراری است که کارکنان این مراکز، همه روزه با آن ها مواجه می شوند. مدت زمان ماندگاری این ژل ها در درجه اول به نوع ژلی که شما انتخاب کردید، باز می گردد.
اگر از انواع ژل های دائمی استفاده کنید که خب مدتی که روی لب های شما باقی می مانند بسیار زیاد خواهد بود. اما انواع ژل های موقتی در طولانی مدت باقی نمی مانند و پس از مدت زمانی از بین می روند.

یکی دیگر از مواردی که به شما در ارزیابی اعتبار مرکز مربوطه یاری می رساند، موادی است که برای تزریق در این مراکز استفاده می شود. در زمانی که برای نوبت گیری با این مراکز تماس حاصل می کنید، در رابطه با نوع موادی که برای ژل استفاده می کنند، پرس و جو کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که در حین مراجعه به این کلینیک به محیط و بهداشت آن توجه کنید و از بهداشت محیط نیز اطمینان حاصل کنید. چون شما در این مرکز، قرار است یک فرایند طبی را انجام دهید. استرلیزه بودن و ضد عفونی محیط، بسیار مهم است.
سلامتی شما بسیار اهمیت دارد، به همین دلیل نیاز است که بهترین مرکز را برای انجام امور طبی خود انتخاب کنید تا خدایی نا کرده در معرض مواد نامطلوب و یا شرایط غیر بهداشتی قرار نگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 19 =