تزریق ژل لب روسی چیست؟

_

جراحی‌های زیبایی در چند سال اخیر به شکل چشم‌گیری افزایش داشته است. به نحوی که روزانه صدها نفر از خانم‌ها و آقایان تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته و یا به نحوی اقدام به تغییرات زیبایی می‌کنند. اندام مختلفی در بدن و در صورت ممکن است تحت عمل زیبایی قرار بگیرد که یکی از این اندام لب‌ها می‌باشند. عمل‌ها و تزریق‌های مختلفی برای فرم لب وجود داشته که یکی از مدل‌های جذاب و داغ این روزها مدل روسی می‌باشد. خانم‌های روس به زیبایی و بلند قامتی مشهور هستند و تزریق ژل لب روسی الهام گرفته از فرم و شکل لب‌های خانم‌های روس می‌باشد. البته باید در نظر داشت که در مدل تزریق ژل لب روسی، به دلیل کشیدگی بیش از حد و بزرگ شدن لب‌ها، برای افرادی که دارای چشم‌های کوچک و لب‌هایی بزرگ بوده مناسب نمی‌باشد. استفاده از ژل‌های تزریقی و انجام عمل جراحی زیبایی نیاز به دانش و تخصص می‌باشد، از این جهت پیشنهاد می‌شود قبل از اقدام جهت انجام عمل زیبایی با متخصصین و مشاورین حوزه پوست و زیبایی مشورت نمایید.

تزریق ژل لب روسی

ژل لب روسی

_

قسمت معروف به کمان و یا Cupid نقطه‌ای است که تمرکز ژل لب روسی بیش‌تر در این ناحیه بوده و تزریق در قسمت V شکل دهان انجام می‌شود. تمرکز بیشتر تزریق ژل لب روسی (Bow Cupid) بر قسمت حاشیه لب‌ها و همچنین کشیدگی و تیزی حاشیه‌ای است و تمرکز زیادی بر روی اندازه لب‌ها ندارد.
در این روش به قسمت خط لب (محلی که خانم‌ها خط لب خود را می‌کشند) مقدار کمی از فیلر اسید هیالورونیک تزریق شده که موجب برجسته شدن و لیفت ناحیه لب می‌شود. بعد از انجام مراحل فوق، طرح کلی لب‌های شما مشخص شده و در این مرحله مقداری از فیلر اسید هیالورونیک به درون لب تزریق می‌گردد. تزریق فیلر به درون لب موجب پرتر نشان دادن حجم لب می‌شود. شخص تزریق کننده و متخصص پوست هر دو لب شما را در نظر قرار داده و در صورت عدم تقارن و درصورت نیاز، ممکن است لب پایین را نیز فیلر تزریق کند.

شیار عمودی لب

بین سوراخ بینی و جایی بین لب و بینی ستون‌های Philtrum قرار داشته که گهگاهی برای تزریق و عمل جراحی مورد توجه قرار می‌گیرد. متخصصین زیبایی با تزریق فیلر اسید هیالورونیک باعث ایجاد برجستگی در این قسمت می‌شوند که این برجستگی باعث زیبایی و جوان‌تر نشان داده شدن صورت فرد شده و همچنین به بهتر نشان دادن لب بالایی کمک شایانی می‌کند.

قبل و بعد از تزریق ژل لب روسی

تزریق ژل لب روسی برای چه کسانی مناسب است؟ 

_

افرادی که از مدل لب خود راضی نبوده و امید به داشتن لب‌هایی با کمان زیبا دارند، افرادی که لب‌هایشان کمان ندارد، افرادی که ممکن است کمان (Cupid) کمی داشته باشند، افراد مسن که به دلیل افزایش و کهولت سن، لب های بالا فرم و حالت خود را از دست داده و چروک شده است.
البته در نظر داشته باشید افرادی که به صورت طبیعی Cupid Bow نداشته باشند فرآیند تزریق و اصلاح لب کمی دشوار‌تر می‌باشد و نیاز به چندین جلسه تزریق فیلر می‌باشد. اما برای افرادی که به صورت طبیعی Cupid Bow را داشته باشند و به دلایل مختلف از دست رفته باشد، با تشخیص متخصص پوست و زیبایی تزریق فیلر اسید هیالورونیک در ناحیه مورد نظر صورت می‌گیرد و بلافاصله پس از تزریق حجم لب افزایش می‌یابد.

متخصصین زیبایی و پوست قبل از تزریق ژل لب روسی با بیماران و افرادی که قصد تزریق دارند صحبت می‌کنند. خواسته‌ها و اهداف آن‌ها را پرسیده و با توجه به شرایط پزشکی و مشکلات احتمالی با بیمار صحبت می‌کنند. آن ها به افرادی که قصد تزریق دارند اطلاع می‌دهند که تزریق این ماده برای همه افراد مناسب نبوده و ممکن است نتیجه دلخواه را ندهد زیرا که سایز لب، چهره، چشم‌ها و دیگر اندام تاثیر زیادی برروی زیبایی فرد دارد. ممکن است پس از تزریق برای فردی بسیار رضایت‌بخش و زیبا باشد اما فردی دچار ناراحتی شده و نتیجه دلخواه نداشته باشد. از این رو مشاورین به طور کامل مسائل بعد از تزریق را به شما توضیح می‌دهند تا بتوانید انتخابی مطمئن و قطعی داشته باشید.

لب روسی

مراقبت های پس از تزریق ژل لب روسی

_

متاسفانه برخی از افراد بعد انجام تزریق به زندگی روزانه برگشته و یا از نوشیدنی‌های حاوی الکل استفاده می‌کنند. اما بهتر است بدانید بعد از انجام تزریق ژل لب روسی نکاتی مهم می‌باشد که در صورت رعایت این نکات تاثیر ژل بیشتر بوده و می‌تواند نتایج رضایت‌بخشی برای شما به همراه داشته باشد. درادامه به بعضی از اصول و نکات مراقبتی بعد از تزریق ژل اشاره خواهیم کرد:

  • خون‌ریزی و تورم بعد از تزریق ژل تا حدی طبیعی بوده و امری عادی می‌باشد. درصورتی که خون‌ریزی و تورم لب‌های شما بیش از حد نرمال نباشد، جای نگرانی نیست و فقط با مصرف به موقع داروهای تجویز شده می‌توانید تا حد زیادی مانع از مشکلات آتی شوید.
  • بعد از انجام تزریق از قرارگیری در معرض مستقیم تابش نور آفتاب بپرهیزید. همچنین از انجام فعالیت‌های سنگین و فشارهای بیش از حد به بدن تا یک روز بعد از تزریق خودداری شود. پیشنهاد می‌شود یک روز پس از تزریق استراحت کنید.
  • از مصرف داروهای رقیق کننده و ضد انعقاد خون بپرهیزید، اینکار موجب بیشترشدن خون‌ریزی می‌شود. همچنین استفاده از داروهای مسکن بدون نسخه پزشک و تحت نظر ایشان ممنوع می‌باشد.
  • تا حدود یک ساعت بعد از تزریق از خوردن و آشامیدن بپرهیزید، زیرا اثر بی‌حسی تا یک ساعت پس از تزریق باقی می‌ماند. همچنین استفاده از سیگار و نوشیدنی‌هایی که حاوی الکل می‌باشد، ممنوع است.
قیمت تزریق ژل لب

مدل عروسکی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل عروسکی کلیک کنید.

galb

مدل قلبی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل قلبی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

گوشه لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل به گوشه لب کلیک کنید.

تزریق ژل

تزریق ژل لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب کلیک کنید.

chakdar1

مدل چاک دار

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل چاک دار کلیک کنید.

sot1

مدل سوتی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل سوتی کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

مدل فانتزی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل فانتزی کلیک کنید.

grd3

مدل گرد

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل گرد کلیک کنید.

ماندگاری ژل لب روسی

_

طبق تحقیقات صورت گرفته و نتایج به دست آمده، ماندگاری ژل لب روسی چیزی در حدود 6 الی 12 ماه بوده و فرد در صورتی که از نتیجه تزریق راضی نباشد، می‌تواند توسط یک آنزیم حل‌کننده آن را بردارد. تورم لب‌ها در این روش نهایتا تا 72 ساعت بعد به طور کامل از بین رفته و لب‌ها شکل و فرم خاص خود را حفظ می‌کنند. البته باید توجه داشته باشید برند مورد استفاده هنگام تزریق تاثر بسزایی در ماندگاری دارد. مشورت با پزشک در خصوص معرفی و خرید بهترین برندهای تزریق ژل در بازار می‌تواند خیال شما را تا حد زیادی از بابت کیفیت ژل خریداری شده و اصل بودن آن راحت کند.

ماندگاری ژل لب روسی

تزریق ژل روسی اکثرا در نواحی مزرهای لب و در نقاط کوچک انجام می‌شود. هنگام تزریق فیلر از مواد بی‌حس کننده استفاده می‌شود و تزریق این ماده حدود یک ساعت زمان می‌برد. در نظر داشته باشید اگر قبلا از حجم‌دهنده استفاده کرده‌اید، باید تاثیر ماده قبلی از بین رفته باشد تا بتوانید از تزریق ژل به طریق روسی استفاده کنید زیرا بر روی فرم لب‌های شما تاثیر به‌سزایی دارد. همچنین باید حداقل دو تا سه روز بعد از تزریق به خود فرصت دهید تا فیلر به صورت کامل جذب شده و لب‌ها همان فرم دلخواه و مطلوب شما را خود بگیرد.
بهتر است قبل از انجام هر گونه عمل زیبایی و جراحی با متخصصین پوست و زیبایی مشورت کرده و با استفاده از تجارب آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب نمایید. البته اگر از فرم لب‌های خود و تزریق خود رضایت نداشته باشید تا حدی قابلیت بازگردانی به شکل طبیعی وجود دارد. اما این بازگردانی به فرمی که انتخاب کرده‌اید، بستگی دارد. به عنوان مثال در بخش‌هایی مانند مرز لب‌ها برگرداندن به حالت طبیعی کمی سخت‌تر از سایر نواحی می‌باشد. جهت تزریق ژل روسی باید میزان هزینه فیلر را درنظر گرفته و همینطور تخصص فرد و مهارت جراح تاثیر به‌سزایی در میزان هزینه داشته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =