تزریق ژل لب مدل فانتزی

_

تزریق ژل لب مدل فانتزی یکی از به روز ترین و ترند ترین مدل ها در عمل های زیبایی است. دغدغه داشتن چهره ای جذاب و لب هایی زیبا برای همه خانم ها، وجود دارد.
خیلی ها دوست دارند، لب هایی پر حجم داشته باشند.
لب های شما عضو مهمی از صورت تان را تشکیل می دهند.
در این مدل حجم زیادی از ژل به مرکز لب پایین و قسمت بالای لب شما تزریق می گردد.

مزایا و معایب تزریق ژل مدل فانتزی

تزریق ژل به گوشه لب

یکی از معایب مورد توجه این ژل ها، کبودی هایی است که پس از تزریق در اطراف و روی لب ها ایجاد می گردد.
همچنین برخی اوقات مشاهده می شود که در قسمت هایی از لب تورم ایجاد شده است. این ها عوارضی هستند که حتی اگر دست شما زخم هم شود یا ضربه ای به آن وارد شود، بر آن ایجاد می شود.
در این عمل نیز این عوارض محدود و سطحی ایجاد خواهند شد ولی به قدری سطحی و کم هستند که در قیاس با سایر مزایای استفاده از این ژل ها، ناچیز می باشند و دیده نمی شوند و بعد از مدت کوتاهی بر طرف خواهند شد.

اگر شما پوست حساسی داشته باشید، ممکن است پس از تزریق در محل هایی که سوزن به آن وارد شد است، قرمزی ایجاد می شود و این لکه ها نیز به دلیل ورود جسم نوک تیز است.

مدت زمانی که طول می کشد تا این موارد بهبود یابند، بسیار محدود است و در کم ترین زمان ممکن پس از تزریق ژل لب دیگر اثری از آن ها بر لب های شما و اطراف آن یافت نمی شود.
بهبودی این لک های قرمز نیز در سریع ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. اما در این خصوص نکته ای مهم وجود دارد، که می بایست به آن توجه داشته باشید.

همچنین قابل ذکر است، که فرایند تزریق ژل لب اصلا دردی ندارد؛ این امر در مدت زمان 20 دقیقه تا نیم ساعت به طول می انجامد و به سرعت به اتمام می رسد.
به همین سبب جزو عمل های سرپایی محسوب شده و اغلب افراد بلافاصله پس از ژل زدن به لب های خود، به زندگی روزمره خود می پردازند.

ویژگی های تزریق ژل لب مدل فانتزی

  • انواع این ژل ها به دسته های موقت و دائمی تقسیم می شوند. این نوع ژل مدت زمان بسیار طولانی بر لب های شما باقی می ماند و با دوام می باشد.
  •  همچنین یکی از مهم ترین مشخصات این نوع ژل ها، خوش فرمی آن بر روی لب های شما می باشد.
  •  اگر دچار حساسیت یا آلرژی خاصی هستید پزشک شما ممکن است برخی ژل های ضد حساسیت را به شما معرفی کند که استفاده از آن ها برای شما ضرری به دنبال نخواهد داشت.
  • استفاده از این ژل ها مانند یک فرِایند آرایشی است؛ با این تفاوت که باید زیر نظر پزشک متخصص صورت گیرد وگرنه با عوارضی به همراه خواهد بود.

نکته:اگر شما به آلرژی یا حساسیت هایی مبتلا هستید، لازم است که این موضوع و نوع آلرژی خود را به پزشک و یا متخصصی که فرایند ژل را برای شما انجام می دهد، اطلاع دهید تا در صورت نیاز، اقدامات لازم را برای شما انجام دهند.

یکی  از برترین گزینه های انتخاب این نوع عمل سرپایی بودن عمل تزریقی می باشد.

در تزریق ژل لب خطرات کم تری برای افراد وجود دارد و دوران نقاهت آن نیز محدود  تز جراحی های زیبایی است.
این ژل ها پس از تزریق، در صورتی که به آن علاقه نداشته باشید، به سادگی از لب های شما خارجی می شوند.
به علاوه انواع دائمی و غیر دائمی برای آن ها موجود می باشد که پیشنهاد ما برای شما ژل های دائمی است که مدت طولانی تری بر لب های شما باقی می ماند.

قیمت تزریق ژل لب

مدل عروسکی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل عروسکی کلیک کنید.

galb

مدل قلبی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل قلبی کلیک کنید.

مدل روسی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل روسی کلیک کنید.

تزریق ژل

تزریق ژل لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب کلیک کنید.

chakdar1

مدل چاک دار

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل چاک دار کلیک کنید.

sot1

مدل سوتی

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل لب مدل سوتی کلیک کنید.

grd3

گرد

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل مدل گرد کلیک کنید.

تزریق ژل به گوشه لب

گوشه لب

برای اطلاعات بیشتر درباره تزریق ژل به گوشه لب کلیک کنید.

انواع مدل های تزریق ژل لب

در این مرکز معتبر، نمونه ها و مدل های متنوعی از انواع ژل های لب را به مشتریان خود عرضه کرده و برای مشتریان اجرا می کنند. این مدل ها هر یک مخصوص به افراد با چهره هایی خاص می باشد.
هر کس بنا به گردی صورت خود و فرمی که در سایر اجزای صورت دارد، باید نوع خاصی از این مدل ها را انتخاب کرده و به استفاده از آن ها بپردازد.
برخی ای مدل ها را در زیر مشاهده می کنید. بهتر است که پیش ازمراجعه به این مرکز جهت انجام فرایند های  تزریق ژل زیبایی، این مدل ها را مشاهده کرده و نمونه ای که بیش ترین تطابق را با صورتتان دارد، برگزینید:
• تزریق ژل لب مدل روسی، یکی از مدل های آن است که بسیار جدید بوده و ترند روز است. از این مدل برای صورت های پهن با گردی صورت درشت تر، بیش تر استفاده می کنند.
• نوع دیگر آن ها، مدل هایی است که تنها ژل را به بخشی از قسمت های لب مانند گوشه ها، تزریق می کنند. به این مدل ها اصطلاحا تزریق ژل به گوشه لب می گویند.
• همچنین تزریق ژل لب مدل چاک دار نیز رایج است. این مدل نیز طرفداران خاص خود را داراست  و برای عده ای از افراد بسیار جذاب است.
همه این مدل ها و نمونه های مختلف در این مرکز معتبر اجرا شده و زیبایی و لطافت بیشتری را جهت جوان سازی به افراد هدیه می دهند. این مرکز معتبر با دقیق ترین وسایل و تجهیزات طبی به انجام این فرایند ها می پردازند.

در ایران، سالانه عده بسیاری از عمل های جراحی پر خطر برای افزایش زیبایی و جوان سازی چهره خود استفاده می کنند.
بهتر است که راه های کم خطر تر را برای زیبایی صورت خود بهتر بشناسیم و از آن ها استفاده کنیم تا علاوه بر رسیدم به هدف و مقصود خود از مخاطرات احتمالی جلوگیری کنیم.

در ادامه می پردازیم به برخی از اطلاعات مهم دیگر، که بهتر است پیش از اقدام به انجام عمل های تزریق ژل در این مرکز، از آن ها آگاه شوید، تا با خیالی آسوده از خدمات این مرکز استفاده کنید.

کیفیت مواد موجود در ژل لب مدل فانتزی 

اگر می خواهید، از ژل لب مدل فانتزی، در این مجموعه استفاده کنید، باید بدانید که از چه نوع برند هایی استفاده و به لب شما تزریق می کنند.
به طور کلی در رابطه با کیفیت مواد موجود در ژل های لب این موسسه، می توان گفت که بهترین مواد و برند های ژل دراین موسسه جای دارند و در این جا شما بهترین ها را به دست می آورید و سعی بر این است که با کیفیت ترین نوع ژل به لب های شما تزریق شود.

هزینه پرداختی برای انجام خدمات تزریق ژل لب

هزینه پرداختی برای انجام خدمات تزریق ژل لب،میتواند بر اساس پارامتر های موجود در سطر زیر مقرون به صرفه تعریف شده باشد.
به طور کلی هزینه های این ژل ها را بر اساس پارامتر های زیر تعیین می کنند:

• این هزینه ها برای افراد، با توجه به میزان ژلی که به لب های آن ها تزریق می شود، تعیین می گردد.
• همچنین نوع برندی که فرد قصد استفاده از آن ها را دارد نیز بر تعیین قیمت خدمات تزریق، تاثیر می گذارند و آن را مستقیما افزایش یا کاهش می دهند. به هر حال هر برندی هزینه خود را دارد.
• مدت زمان دوام ژل نیز بر میزان هزینه آن تاثیر می گذارد. اگر ژلی که انتخاب کردید، دائمی باشد، بدون شک هزینه آن نیز بالاتر است.
• دستمزد ها و پرداختی هایی که باید به مجریان تزریقات ژل، پرداخت شود نیز بر قیمت نهایی کار برای مشتریان، تاثیر می گذارد. مرکز ارائه این خدمات، باید به خوبی پاسخگوی این نیاز برای آن ها می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 6 =